Tasarım ve Mühendislik Hizmetleri

Soğukta şekil verilmiş çelik taşıyıcı elemanların yapılarda kullanılması ve bu taşıyıcı elemanların yük altında davranış biçimleri ile göçme mekanizmalarının sıcak hadde ürünü ağır çelik taşıyıcı elemanlarınkinden oldukça farklı olması nedeni ile alışılmış çelik yapıların boyutlandırma kurallarına ek olarak bazı farklı kuralların göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Dahası, kullanılan elemanların profil şekilleri, üretim yöntemleri, birleşim araçları ve bunların yapı içinde kullanılış biçimleri, alışılmış çelik yapılarınkinden birçok noktada farklılık gösterir. Bu sebeple mevcut çelik yapı standartları, bu yapı türünü içermemektedir.

Tasarım ekibimiz Avrupa ve Amerika başta olmak üzere bu konuda kendini ispat etmiş tüm bölge ve ülkelerin hazırladığı ve uyguladığı standartları esas edinmiş ayrıca kendine özgün tasarım metotları da geliştirmiş ve geliştirmeye de devam etmektedir.

Czs Yapı Danışmalık İnşaat Dış Ticaret Limited Şirketi olarak Ar-Ge yatırımlarına çok önem ve değer vermekteyiz. Ar-Ge çalışmalarımız ve tasarımlarımız Dünya’da kendini ispatlamış durumdadır.

Faaliyet Alanlarımız